TypNazwa
ACAlpencup
AC DrAlpencup konkurs drużynowy
ACnuAlpencup nie zaliczone do klasyfikacji
AlAdkAlpe Adria Kinder
AllgAllgäu Cup
ANAAvia NorAm Junior
BBTBlue Bird Tour
CISConcours International de Saut Coupe du Monde
COCPuchar kontynentalny
COC DPuchar kontynentalny Kobiet
COC DrPuchar kontynentalny drużyna
COC_LatoPuchar kontynentalny Kobiet Lato
COC_ZimaPuchar kontynentalny Kobiet Zima
COCnkPuchar kontynentalny nie zaliczone do klasyfikacji
CopaCopa de SM EL REI
ECEuropacup
EC JunEuropacup juniorzy
ECnkEuropacup nie zaliczone do klasyfikacji
ErSpINTERNATIONALE ERZGEBIRGS-SPRINGER-TOURNEE
EYOFOlimpiada młodzieży
EYOF DrOlimpiada młodzieży drużyna
EYOF MixOlimpiada młodzieży Mix
EYOFDrMiOlimpiada młodzieży drużyna
FCFIS Cup
FIS GPFIS GP
FIS LaFIS Ladies
FIS La ACFIS Ladies Alpencup
FIS La AC GaestFIS Ladies Alpencup Gaest
FISLTFIS LADIES GRAND PRIX SKI-JUMPING
FISLT DrFIS LADIES GRAND PRIX SKI-JUMPING drużyna
FISTTFIS Team Tour
FMloZawody FIS Młodzieży 12 - 14 lat
FMlo DrZawody FIS Młodzieży 12 - 14 lat drużyna
GiZYamagata Mayor Cup
GPGrand Prix
GP DrGrand Prix drużyna
GP MiGrand Prix Mix
GP NCPuchar Narodów GP
GP/4HGP / Four Nations Grand Prix
GP/LPTLotos Poland Tour GP
GPdCGrand Prix de Chamonix
HNTHelvetia Nordic Trophy
HSFFestiwal w Oslo
IntDeuInternationaler Deutscher
InterZawody międzynarodowe
IOIgrzyska olimpijskie
IO DrIgrzyska olimpijskie drużyna
JunTurrniej 4 skoczni dzieci - juniorzy
KSwMKonkurs skoków w obsadzie międzynarodowej
LCUPLADIES CUP
LiTrLillehammer Triple
LMSDzInternationaler FIS Schüler Grand Prix
LMSDz DrInternationaler FIS Schüler Grand Prix team
LMSDz MixInternationaler FIS Schüler Grand Prix Mix
LoewLoewenbraeu Cup
LoPlLoty w Planicy
LoPlRazLoty w Planicy Razem
LTGPLADIES GRAND PRIX SKI-JUMPING
LTGP DrLADIES GRAND PRIX SKI-JUMPING drużyna
MastZawody Masters
Mast TeZawody Masters drużyna
MBCiHMMemoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzównej
MBCRazMemoriał Bronisława Czecha i Heleny Marusarzównej razem
MEJMistrzostwa Europy Junioróww
MiGMiyasama-Games
MSMistrzostwa Świata
MS DrMistrzostwa Świata drużyna
MS MixMistrzostwa Świata Mix
MSJunMistrzostwa Świata Juniorów
MSJun DrMistrzostwa Świata Juniorów drużyna
OPAOPA
OPADrOPA drużyna
PSPuchar Świata
PS DrPuchar Świata drużyna
PS Dr/BBTPuchar Świata/Blue Bird Tour
PS LotPuchar Świata w lotach
PS Lot DrPuchar Świata w lotach drużyna
PS MiPuchar Świata Mix
PS NCPuchar Narodów PS
PS/BBTPuchar Świata/Blue Bird Tour
PS/NTPuchar Świata / Turniej Nordycki
PS/NT/LPuchar Świata / Turniej Nordycki / loty
PS/PuAlPuchar Świata/Alpenkrone
PS/RAPuchar Świata /Raw Air
PS/SilTPuchar Świata/Silvester Tour
PS/TCSPuchar Świata / Turniej 4 skoczni
PS79Puchar Świata 1979
PuAlAlpenkrone
PuKaPuchar Karpat
RARaw Air
ShGjShowrenn Gjerdrumsbakken
SilTSilvester Tour
T4SdzTurrniej 4 skoczni dzieci
TCSTurniej 4 skoczni
UNIUniwersjada
UNIDrUniwersjada drużyna
UNIMixUniwersjada Mix
VDEVOLI D'ESTATE
WRLWorld Ranking List
YOGOlimpiada młodzieży
YOG MixOlimpiada młodzieży Mix
ZMSDzLOTOS Grand Prix