Szczyrk   2020.10.17   Open   Letnie Mistrzostwa Polski

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
 Dubiel SzymonAZS Zakopane2006   TylQ  
 Jarończyk SzymonTS Wisła Zakopane2005   TylQ  
 Jarząbek KacperTS Wisła Zakopane2006   TylQ  
 Kaszuba DariuszZKN Sokół Zagórz1996   TylQ  
 Kukuczka GabrielWSS Wisła2004   TylQ  
 Michniak MateuszAZS Zakopane2005   TylQ  
 Rafacz RafałAZS Zakopane2006   TylQ  
 Serwatowicz MikołajTS Wisła Zakopane2006   TylQ  
 Staszel KlemensKS Evenement Zakopane2006   DSQ  
 Wisełka JakubWSS Wisła2004   TylQ  
 Źlik DawidLKS Olimpia Goleszów2004   TylQ  
1Kubacki DawidTS Wisła Zakopane199098,598 262,7100 
2Stękała AndrzejAZS Zakopane199597,598,5 261,799,62 
3Murańka KlemensTS Wisła Zakopane19949699,5 260,299,05 
4Zniszczoł AleksanderKS Wisła Ustronianka199495101 259,298,67 
5Kot MaciejAZS Zakopane199195,597,5 252,796,19 
6Hula StefanKS Evenement Zakopane198690,599,5 247,294,1 
7Wąsek PawełWSS Wisła199993,591,5 235,289,53 
8Juroszek KacperWSS Wisła200191,592,5 232,788,58 
9Żyła PiotrWSS Wisła19878598,5 231,788,2 
10Jojko ArkadiuszWSS Wisła200299,589,5 230,487,7 
11Pilch TomaszWSS Wisła20009193,5 227,786,68 
12Habdas JanLKS Klimczok Bystra200396,589 221,984,47 
13Gruszka MateuszAZS Zakopane200195,589 219,983,71 
14Pękala WiktorLZS Sokół Szczyrk199993,590 218,483,14 
15Kupczak SzczepanLZS Sokół Szczyrk199295,587,5 217,982,95 
16Ciszek StanisławAZS Zakopane200193,589,5 212,981,04 
17Wolny JakubLKS Klimczok Bystra199588,586,5 211,780,59 
18Krzak JarosławPKS Olimpijczyk Gilowice200085,587 205,778,3 
19Ryś RobertLKS Olimpia Goleszów20038889 19473,85 
20Rzadkosz Jan IITS Wisła Zakopane200486,588,5 19273,09 
21Zapotoczny SzymonKS Evenement Zakopane200387,587,5 190,572,52 
22Jarząbek DawidTS Wisła Zakopane199986,588 19072,33 
22Stosel KacperAZS Zakopane20018589,5 19072,33 
24Niemczyk KarolLKS Klimczok Bystra200190,581 184,570,23 
25Marusarz WojciechAZS Zakopane199383,586 17867,76 
26Kieta KrzysztofLKS Poroniec200187,582 17667 
27SELCER RadekCZE20018583 17466,24 
28LASOTA DamianCZE19978283 16863,95 
29Wróbel MarcinAZS Zakopane200484,580,5 167,563,76 
30Fickowski WiktorLZS Sokół Szczyrk20028480 165,563 
31VAVERKA PetrCZE200382,579,5 15559 
32GALICA Jan PatrykKS Chochołów200481  81,531,02 
33Bukowski Jan IIIAZS Zakopane200379,5  7729,31 
34Joniak KlemensLKS Poroniec200578,5  7528,55 
35Węgrzynkiewicz WiktorLZS Sokół Szczyrk200078,5  7428,17 
36Bobak Bartłomiej IIKS Evenement Zakopane200377,5  7227,41 
37Majerczyk Stanisław IITS Wisła Zakopane200377  71,527,22 
38Szozda WiktorWSS Wisła200675,5  69,526,46 
39Kukuła ArturWSS Wisła199275  67,525,69 
40Konior KacperLKS Klimczok Bystra199974  64,524,55 
40Waliczek Andrzej IITS Wisła Zakopane200574  64,524,55 
42Pałka TymoteuszTS Wisła Zakopane200273,5  63,524,17 
43Gluza FilipLZS Sokół Szczyrk200574  6323,98 
44Chraścina MateuszLKS Olimpia Goleszów200474  62,523,79 
45Amilkiewicz TymoteuszAZS Zakopane200571,5  5922,46 
46Król MateuszKS Evenement Zakopane200570,5  5721,7 
47Cieślar Wojciech IIWSS Wisła200670,5  5621,32 
48Szyndlar PawełZKN Sokół Zagórz200065,5  43,516,56 
49Zygmuntowicz SebastianTS Wisła Zakopane200362,5  35,513,51