Wisła   2019.11.30   ro2008-09   Międzynarodowy Konkurs Skoków Narciarskich Dzieci i Młodzieży „Mikołaj z Goleszowa”

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Cienciała TymoteuszWSS Wisła200823  126,9100 
2Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski200822  121,695,82 
3Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski200922  119,694,25 
4Wantulok KacperWSS Wisła200922  119,193,85 
5Samiec TomaszWSS Wisła200821,5  118,793,54 
6Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk200821,5  118,293,14 
7Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów200821  113,389,28 
8Kubień KewinWSS Wisła200921  112,888,89 
9Maj DawidLKS Klimczok Bystra200820,5  109,986,6 
10Filipiec FilipKS Evenement Zakopane200920,5  109,486,21 
11Szczypka PiotrLKS Olimpia Goleszów200920,5  109,486,21 
12Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra200920  105,583,14 
13Zapotoczny AlanKS Evenement Zakopane200920,5  105,483,06 
14Paszkiewicz PiotrWSS Wisła200819,5  103,681,64 
15Łupieżowiec AdamWSS Wisła200919,5  103,681,64 
16Łoziński PatrykLZS Sokół Szczyrk200919  103,281,32 
17Mikołajczak ArturLKS Olimpia Goleszów200819,5  100,679,28 
18BEZUCH TeodorSVK200918,5  99,378,25 
19MICULEK JiriCZE200818,5  97,877,07 
20Jankowski KonradLKS Klimczok Bystra200818  96,475,97 
21Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra200919  96,275,81 
22Mechelewski JanWSS Wisła200819  94,774,63 
23Wojtas Franciszek IIZKN Sokół Zagórz200917,5  93,573,68 
24OPALKA MartinCZE200917,5  9171,71 
25Kocur PiotrLZS Sokół Szczyrk200817,5  90,571,32 
26Rdzanek TobiaszLZS Sokół Szczyrk200919,5  88,169,42 
27MIKA RadekCZE200917  88,169,42 
28LATUSEK HubertZKN Sokół Zagórz200817,5  87,568,95 
29DZUMELA JakubCZE200916,5  85,267,14 
30Jałowiczor TobiaszWSS Wisła200816  82,865,25 
31Haręźlak OskarLKS Klimczok Bystra200717  82,665,09 
32Stanisławski BartoszLKS Klimczok Bystra200915,5  78,461,78 
33Sierek MaksymilianLKS Klimczok Bystra201014  69,754,93 
34Krajewski FilipLKS Klimczok Bystra200813,5  65,351,46 
35Pezda SzymonLZS Sokół Szczyrk200813  62,949,57 
36KRYSKE JakubCZE200910,5  48,938,53