Szczyrk   2019.03.14   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200744,544 248,6100 
2Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra20084240,5 22992,12 
3Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle200740,540,5 225,690,75 
4Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle20083940,5 218,787,97 
5Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200739,540 210,784,75 
6Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane200837,540 20883,67 
7Kapustik HektorSVK200738,537,5 206,182,9 
8Sobański MarcinKS Evenement Zakopane20073838,5 201,981,21 
9Bobak SzymonKS Evenement Zakopane20073933,5 199,280,13 
10Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200734,537,5 187,775,5 
11Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra20083636 182,773,49 
12Badani MarekSVK200736,534 181,372,93 
13Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle200736,534,5 180,172,45 
14Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra200734,535,5 174,570,19 
15Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk20073533,5 168,167,62 
16Grzebień BartłomiejAZS Zakopane200733,534 167,567,38 
17Maciusiak MateuszKS Chochołów20073334 165,766,65 
18Lichaj PawełTS Wisła Zakopane200732,533,5 163,165,61 
19Majewski MateuszWSS Wisła w Wiśle200833,533,5 162,765,45 
20KARKALIK JakubSVK200733,533 159,964,32 
21Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle200932,533 159,864,28 
22Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle20083332 15763,15 
23Byrski SzymonKS Chochołów200830,533,5 148,459,69 
24Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk20083033,5 148,159,57 
25Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk20083231,5 146,158,77 
26Kosikidis KarolAZS Zakopane200731,529,5 142,157,16 
27Bafia KlemensKS Chochołów20083031,5 139,456,07 
28Zarycki MichałKS Evenement Zakopane20083229 138,155,55 
29Pilch AdamWSS Wisła w Wiśle20113128,5 131,252,78 
30SIRAGI FilipSVK20073029 128,451,65 
31Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane200829,529 126,150,72 
32Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski20082828 125,150,32 
33KRAHULEC JanSVK20073332 121,548,87 
34Bobak MarcinKS Chochołów20092928,5 12148,67 
35Bartol KlemensKS Evenement Zakopane200728,527 115,346,38 
36Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski200927,527,5 11445,86 
37Szwajnos KamilKS Evenement Zakopane200828,527,5 111,644,89 
38Słomka MateuszKS Evenement Zakopane20092625,5 104,442 
39Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre20072625 99,139,86 
40Pabon AdamTS Wisła Zakopane201027,525 98,539,62 
41Luberda RobertKS Rutkow-Ski20072525 9538,21 
42BEZUCH TeodorSVK200926,524,5 75,130,21 
43Twaróg MaksymilianAZS Zakopane200921,520 57,923,29 
44Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra20092218 50,520,31 
45Kubień KewinWSS Wisła w Wiśle200927  25,210,14 
46Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200918  17,36,96 
47Stanisławski BartoszLKS Klimczok Bystra200917,5  176,84 
48Paszkiewicz PiotrWSS Wisła w Wiśle200814  3,91,57 
49Misiura ArturWSS Wisła w Wiśle200812,5  00