Szczyrk   2019.03.12   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200843,5  123,6100 
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200743,5  123,6100 
3Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200741,5  112,490,94 
4Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle200840  11189,81 
5Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane200840  10988,19 
6Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200738  103,383,58 
7Kapustik HektorSVK200737,5  10282,52 
8Bobak SzymonKS Evenement Zakopane200737,5  10181,72 
9Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle200738  97,879,13 
10Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra200736,5  95,977,59 
11Sobański MarcinKS Evenement Zakopane200737  95,277,02 
12Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra200837,5  94,576,46 
13Maciusiak MateuszKS Chochołów200736  93,675,73 
14Badani MarekSVK200735  9173,62 
15Grzebień BartłomiejAZS Zakopane200734,5  88,271,36 
16Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle200740,5  85,369,01 
17Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk200734  82,967,07 
18Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle200933,5  82,666,83 
19Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk200833,5  82,166,42 
19Majewski MateuszWSS Wisła w Wiśle200833,5  82,166,42 
21Lichaj PawełTS Wisła Zakopane200732,5  80,565,13 
22Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów200732,5  78,563,51 
23KARKALIK JakubSVK200732,5  77,562,7 
24Byrski SzymonKS Chochołów200832  74,760,44 
25KRAHULEC JanSVK200731,5  71,457,77 
26Bobak MarcinKS Chochołów200931  70,657,12 
27Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski200830  70,557,04 
28Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk200830,5  70,356,88 
29Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle200830,5  69,856,47 
30Bafia KlemensKS Chochołów200830,5  69,356,07 
30Pilch AdamWSS Wisła w Wiśle201130,5  69,356,07 
32Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200830  68,555,42 
33Kosikidis KarolAZS Zakopane200729  66,954,13 
34SIRAGI FilipSVK200729,5  66,253,56 
35Szwajnos KamilKS Evenement Zakopane200829,5  63,251,13 
36Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane200828,5  61,649,84 
37Słomka MateuszKS Evenement Zakopane200928,5  61,149,43 
38Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre200727,5  5746,12 
39Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski200927  56,245,47 
40Pabon AdamTS Wisła Zakopane201027,5  5544,5 
41Bartol KlemensKS Evenement Zakopane200727  54,243,85 
42Luberda RobertKS Rutkow-Ski200725,5  48,339,08 
43Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów200825  4738,03 
44BEZUCH TeodorSVK200923,5  40,132,44 
45Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle200923  39,331,8 
46Jarosz MichałTS Wisła Zakopane200825  37,530,34 
47Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra200923  36,829,77 
48Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200921  31,625,57 
49Luberda AleksanderAZS Zakopane200926  27,121,93 
50Twaróg MaksymilianAZS Zakopane200920  26,521,44 
51Kubień KewinWSS Wisła w Wiśle200926,5  24,419,74 
52Stanisławski BartoszLKS Klimczok Bystra200919  23,418,93 
53Młynarczyk NikodemTS Wisła Zakopane200918  18,815,21 
54Misiura ArturWSS Wisła w Wiśle200813  00 
55Paszkiewicz PiotrWSS Wisła w Wiśle200812,5  00