Zakopane   2019.03.09   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra20073131,5 195,5100 
2Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle20073029 181,993,04 
3Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle20083029 180,992,53 
4Bobak SzymonKS Evenement Zakopane20072829 170,787,31 
5Kapustik HektorSVK200728,527,5 166,685,22 
6Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200727,528 166,385,06 
7Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra20082729,5 165,984,86 
8Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra200827,527,5 157,580,56 
9Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200727,527 155,279,39 
10Maciusiak MateuszKS Chochołów200726,526,5 154,879,18 
11Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane20082726 151,877,65 
11Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle20072726 151,877,65 
13KARKALIK JakubSVK200727,526 150,677,03 
14Sobański MarcinKS Evenement Zakopane20072925 150,476,93 
15Badani MarekSVK20072525,5 143,873,55 
16Lichaj PawełTS Wisła Zakopane20072526 141,172,17 
16SIRAGI FilipSVK20072625 141,172,17 
18Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle20082525 13870,59 
19Urbański SzymonKS Evenement Zakopane20082524,5 137,770,43 
20Bafia KlemensKS Chochołów20082524,5 135,769,41 
21Zarycki MichałKS Evenement Zakopane20082525 135,569,31 
22Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów20072525 13468,54 
23Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane200825,524,5 133,568,29 
24Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra20072426 13368,03 
25Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle20092325 132,867,93 
26Kosikidis KarolAZS Zakopane200725,523,5 130,966,96 
27Grzebień BartłomiejAZS Zakopane20072424 130,866,91 
28Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk200724,525 130,766,85 
29Szwajnos KamilUKS Sołtysianie Stare Bystre20082425 128,965,93 
30Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk20082423 127,265,06 
31Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski20082323 125,163,99 
32KRAHULEC JanSVK20072324,5 12463,43 
33Bobak MarcinKS Chochołów20092324,5 123,563,17 
34Byrski SzymonKS Chochołów200826,524,5 122,662,71 
35Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk200823,523 119,961,33 
36Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre200722,523,5 118,160,41 
37Luberda AleksanderAZS Zakopane200923,522,5 116,159,39 
38Bartol KlemensKS Evenement Zakopane200723,522 114,858,72 
39Pabon AdamTS Wisła Zakopane201021,523,5 11357,8 
40Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów20082222,5 112,257,39 
41Słomka MateuszKS Evenement Zakopane200921,522 108,655,55 
42Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski20092221,5 108,155,29 
43HUNTOS JakubSVK20082221,5 107,154,78 
44Luberda RobertKS Rutkow-Ski20072221,5 106,654,53 
45Luberda RafałKS Rutkow-Ski201022,521 105,654,02 
46Michniak SzymonAZS Zakopane200821,521,5 105,353,86 
47Duda FilipKS Evenement Zakopane20092121,5 102,552,43 
48Młynarczyk NikodemTS Wisła Zakopane200921,520 98,950,59 
49Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle20092020,5 95,348,75 
50Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200920,519,5 93,547,83 
51Twaróg MaksymilianAZS Zakopane200919,520 90,746,39 
52GARAJ JakubSVK20091918,5 8141,43 
53Jarosz MichałTS Wisła Zakopane200821,518,5 80,541,18 
54Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra200918,518 76,439,08 
55KRAHULEC FilipSVK200918,517,5 75,138,41 
56Stanisławski BartoszLKS Klimczok Bystra20091717,5 70,235,91 
57Bednar ArkadiuszUKS Sołtysianie Stare Bystre20091716,5 63,132,28 
58Łowicki KamilUKS Zagrody Stare Bystre20091817 55,528,39 
59Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra20091618 42,421,69