Zakopane   2019.03.08   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200732,531 199,6100 
2Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra20083230,5 19497,19 
3Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle200731,529,5 189,194,74 
4Sobański MarcinKS Evenement Zakopane200730,529 175,287,78 
5Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane20082928,5 17587,68 
6Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle20082928,5 17386,67 
7Kapustik HektorSVK200728,528 170,485,37 
8Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200728,529 16884,17 
9Bobak SzymonKS Evenement Zakopane20072826,5 158,779,51 
10Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200727,527 157,278,76 
11KARKALIK JakubSVK20072827 15778,66 
12SIRAGI FilipSVK200727,527,5 156,578,41 
13Badani MarekSVK200727,527 156,278,26 
14Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra20082826,5 155,277,76 
15Lichaj PawełTS Wisła Zakopane200726,526,5 154,877,56 
16Maciusiak MateuszKS Chochołów20072726 153,877,05 
17Byrski SzymonKS Chochołów20082725,5 150,575,4 
18Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra20072825,5 150,175,2 
19Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk200726,526,5 147,874,05 
20Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów20072725,5 14673,15 
21Urbański SzymonKS Evenement Zakopane200826,525 145,472,85 
22Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle200826,525,5 143,271,74 
23Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane20082625 141,170,69 
24Grzebień BartłomiejAZS Zakopane20072525 14070,14 
25Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle20072525,5 139,870,04 
26Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle200926,523,5 13869,14 
27Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk200824,525 135,767,99 
28Bafia KlemensKS Chochołów200825,524,5 13567,64 
29Pabon AdamTS Wisła Zakopane20102425,5 130,265,23 
30Szwajnos KamilUKS Sołtysianie Stare Bystre200824,524,5 128,464,33 
31Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200824,524 127,663,93 
32KRAHULEC JanSVK200724,523,5 127,363,78 
33Luberda AleksanderAZS Zakopane20092424 126,863,53 
34Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów200824,523,5 125,362,78 
35Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski20082422 123,161,67 
36Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk20082223,5 117,358,77 
37Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski20092323 117,158,67 
38Słomka MateuszKS Evenement Zakopane20092124,5 115,858,02 
39Kosidis KarolAZS Zakopane20072321,5 115,757,97 
40HUNTOS JakubSVK20082223,5 114,857,52 
41Bobak MarcinKS Chochołów20092124 112,556,36 
41Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre200723,521,5 112,556,36 
43Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200922,521 107,153,66 
44Luberda RobertKS Rutkow-Ski20072321 106,953,56 
45Filipiec FilipKS Evenement Zakopane200922,521 105,652,91 
46Michniak SzymonAZS Zakopane20082221 104,852,51 
47Duda FilipKS Evenement Zakopane20092221 104,352,25 
48Luberda RafałKS Rutkow-Ski201021,521 102,551,35 
49Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle20092220,5 10251,1 
49Twaróg MaksymilianAZS Zakopane200921,521 10251,1 
51Młynarczyk NikodemTS Wisła Zakopane200919,520 88,244,19 
52Jarosz MichałTS Wisła Zakopane200820,519 86,743,44 
53Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra20091919,5 83,641,88 
54GARAJ JakubSVK20091620,5 76,438,28 
54KRAHULEC FilipSVK20091818,5 76,438,28 
56Stanisławski BartoszLKS Klimczok Bystra200915,519 68,234,17 
57Bednar ArkadiuszUKS Sołtysianie Stare Bystre20091715 59,729,91 
58Łowicki KamilUKS Zagrody Stare Bystre200917,517,5 57,528,81 
59Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra20092117,5 55,627,86