Zakopane   2019.03.02   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200732,531 202,1100 
2Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200830,530 188,393,17 
3Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle20073030 18692,03 
4Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane200828,529,5 177,887,98 
5Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle20082928,5 174,586,34 
6Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane20072928 170,784,46 
7Kapustik HektorSVK200727,528 170,384,27 
8Sobański MarcinKS Evenement Zakopane20072829 168,783,47 
9Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra20082828 168,183,18 
10Maciusiak MateuszKS Chochołów200727,527 162,780,5 
11Urbański SzymonKS Evenement Zakopane20082727 158,978,62 
12Bobak SzymonKS Evenement Zakopane20072727,5 158,278,28 
13Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200725,528 158,178,23 
14KARKALIK JakubSVK200727,527 155,777,04 
15Lichaj PawełTS Wisła Zakopane20072726,5 155,676,99 
16Badani MarekSVK20072626,5 154,576,45 
17Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle20092626 150,274,32 
18Byrski SzymonKS Chochołów200825,527 149,573,97 
19Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów20072626,5 147,572,98 
20Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra20072526,5 147,472,93 
21Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle20082526,5 145,972,19 
22Stoch DawidKS Evenement Zakopane20082625 144,171,3 
23Grzebień BartłomiejAZS Zakopane20072526 143,671,05 
23SIRAGI FilipSVK200725,525,5 143,671,05 
25Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk20082625 141,670,06 
26Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski200824,525 141,269,87 
27Bafia KlemensKS Chochołów200825,525,5 141,169,82 
28Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle200724,526 140,869,67 
29Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk20072525 137,568,04 
30Bobak MarcinKS Chochołów200924,525,5 13667,29 
31Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk20082425,5 134,766,65 
32Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane200823,524,5 133,866,2 
33Szwajnos KamilKS Evenement Zakopane20082425 132,465,51 
34Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200823,523,5 130,264,42 
35Pilch AdamWSS Wisła w Wiśle20112325 129,864,23 
36Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre20072424 127,863,24 
37Luberda AleksanderAZS Zakopane200924,523,5 126,862,74 
38KRAHULEC JanSVK200724,522,5 126,262,44 
39Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów20082224,5 121,460,07 
40Słomka MateuszKS Evenement Zakopane20092222,5 120,759,72 
41Pabon AdamTS Wisła Zakopane201022,524 120,459,57 
42MASLIAKON MaximBLR20092422 118,658,68 
43Kubień KewinWSS Wisła w Wiśle20092323 117,658,19 
44Luberda RobertKS Rutkow-Ski20072223 11657,4 
45Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski20092123 114,956,85 
46Yakubenia KirylBLR20082321,5 113,756,26 
47Luberda RafałKS Rutkow-Ski20102321,5 112,755,76 
48Kosidis KarolAZS Zakopane20072221 110,354,58 
49Filipiec FilipKS Evenement Zakopane200922,521 110,154,48 
50HUNTOS JakubSVK200821,522 109,153,98 
51Młynarczyk NikodemTS Wisła Zakopane20092221,5 108,153,49 
52Michniak SzymonAZS Zakopane200821,521 10551,95 
53Bartol KlemensKS Evenement Zakopane20072022,5 104,551,71 
54Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane20092121 103,751,31 
55Duda FilipKS Evenement Zakopane20092220 102,750,82 
56Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle20092120,5 101,450,17 
57Twaróg MaksymilianAZS Zakopane20092020 9647,5 
58SHAVEL IvanBLR20102018 86,842,95 
59Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra200917,521 86,642,85