Zakopane   2019.03.01   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200731,532,5 203,9100 
2Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle200729,530,5 18691,22 
3Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200830,530 185,891,12 
4Kapustik HektorSVK200730,528,5 182,989,7 
5Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle200828,530 178,187,35 
6Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane20082828,5 170,483,57 
7Sobański MarcinKS Evenement Zakopane20072829 166,281,51 
8Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra20082828 166,181,46 
8Rafacz GrzegorzAZS Zakopane20072828 166,181,46 
10Maciusiak MateuszKS Chochołów200727,527,5 16379,94 
11Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200727,527,5 16178,96 
12Bobak SzymonKS Evenement Zakopane200727,527,5 160,578,72 
13KARKALIK JakubSVK200727,527,5 15877,49 
14Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów20072727,5 157,777,34 
15Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle200827,526 156,176,56 
16Badani MarekSVK20072725 150,773,91 
17Lichaj PawełTS Wisła Zakopane200725,526,5 146,771,95 
18Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle200925,525,5 146,171,65 
19Byrski SzymonKS Chochołów20082725 145,771,46 
20Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra200725,526 143,970,57 
21SIRAGI FilipSVK20072526 143,170,18 
22Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk20082526 142,669,94 
23Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk20082525 137,567,44 
24Stoch DawidKS Evenement Zakopane200824,525,5 13767,19 
25Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk20072525 136,566,94 
26Zarycki MichałKS Evenement Zakopane20082524,5 135,766,55 
27Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane20082523,5 134,666,01 
28Bafia KlemensKS Chochołów20082425 134,465,91 
29Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle20072425 133,465,42 
30MASLIAKON MaximBLR200925,524 132,264,84 
31KRAHULEC JanSVK200724,524 132,164,79 
32Bobak MarcinKS Chochołów20092425 130,463,95 
33Pilch AdamWSS Wisła w Wiśle201124,523,5 129,363,41 
33Słomka MateuszKS Evenement Zakopane20092424 129,363,41 
35Grzebień BartłomiejAZS Zakopane200723,524 12762,29 
35Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre20072423,5 12762,29 
37Luberda AleksanderAZS Zakopane20092424 126,862,19 
38Kubień KewinWSS Wisła w Wiśle200923,524 123,560,57 
39Szwajnos KamilKS Evenement Zakopane200823,523,5 122,760,18 
40Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski200922,521,5 119,458,56 
41Kosikidis KarolAZS Zakopane20072322 11958,36 
42Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski200824,524 116,657,18 
42Luberda RafałKS Rutkow-Ski201023,522,5 116,657,18 
44Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów20082223,5 116,357,04 
45Yakubenia KirylBLR200822,523 115,356,55 
46Luberda RobertKS Rutkow-Ski20072321,5 114,256,01 
47HUNTOS JakubSVK20082222 110,454,14 
48Michniak SzymonAZS Zakopane200822,520,5 107,852,87 
49Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane20092121 103,750,86 
50Pabon AdamTS Wisła Zakopane201023,523 101,449,73 
51Bartol KlemensKS Evenement Zakopane20072120,5 100,449,24 
52Duda FilipKS Evenement Zakopane200920,520 95,846,98 
53Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle20092020 94,546,35 
54Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra20091822 9144,63 
55SHAVEL IvanBLR201019,519,5 89,944,09 
56Twaróg MaksymilianAZS Zakopane20092121 85,241,79