Kozlovice   CZE   2017.06.22   MiKS
XXIX. Rocnik Cesko-polskeho Beskydskeho turne

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
1SKARKA DanielCZE200618,518,5  230,4zac11
2DOLEZAL LukasCZE20061818  216,5zac11
3INDRACKOVA AnezkaCZE200617,518,5  216zac11
4KAPUSTIK HektorSVK200717,518  215,3zac11
5HANAK TomCZE200718,516,5  212,1zac11
6PETRU MatousCZE200617,517,5  211,6zac11
7SIDLO MartinSVK200617,517,5  211,1zac11
8SUSTA JakubCZE20071718  210,6zac11
9MESIKOVA TamaraSVK20061717  209,2zac11
10SLAVIK MartinCZE200617,517,5  209,1zac11
11WASZEK KamilPOL20061618  209zac11
12CIESLAR JakubPOL20061717  207,2zac11
13SVOBODA DanielCZE200617,516,5  205,2zac11
14KABELAC JanCZE20061716,5  203zac11
15BADANI MarekSVK200716,516,5  200,3zac11
16BALATKA OndrejCZE20061818  199zac11
17CIESLAR Wojciech IIPOL200616,516,5  197,8zac11
18JALUVKA JakubCZE20071616,5  193,1zac11
19HNYK JakubCZE20071616,5  192,6zac11
20STASZEWSKI FilipPOL20071717,5  184,4zac11
21ZYLA JakubPOL200715,517  184,1zac11
22BUCHAR JosefCZE200715,515,5  183zac11
22HORKA KarolinaCZE200615,515,5  183zac11
24ORAWSKI AntoniPOL20061717,5  182,9zac11
25PLESTIL JiriCZE20061516  182,5zac11
26MATUSINSKY LukasCZE20071614,5  178,3zac11
27FENDER WiktorPOL200617,517,5  174,1zac11
28HORAK MatejCZE200614,516  173,8zac11
29FIALA EnricoCZE20071514,5  168,4zac11
30HOLLMANOVA EvaCZE200714,514,5  167,2zac11
31LUKES DominikCZE200714,514,5  165,2zac11
32TAJC MatyasCZE200714,514  161zac11
33NIEMCZYK JakubPOL200715,515,5  155zac11
34BAHNER ZdenekCZE20061514  154,7zac11
35SIRAGI FilipSVK20071314  153,4zac11
36DYDUCH MichalPOL200713,513  147,2zac11
37SZURMANOVA HelenaCZE20061514,5  146,9zac11
38WITTMANNOVA EmmaSVK20071313  145,5zac11
39SPYRKA JacekPOL20061312  138,6zac11
40BYRTUS TobiasCZE200712,514  136,2zac11
41BOTOR KacperPOL20061212,5  133,9zac11
42MERENDA RichardCZE200612,511  129,5zac11
43KARKALIK JakubSVK20071313  123,8zac11
44MESIKOVA EmaSVK20061011,5  113,2zac11
45SIKORA WojciechPOL20079,510,5  105,1zac11
46BERNAT JanCZE20081313,5  100,2zac11