Garmisch-Partenkirchen   GER   2017.01.15   COC
Continental Cup Ski Jumping

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
 HOFER ThomasAUT1996    DSQ 
 MYHREN Mats BjerkeNOR1997    DSQ 
 SOUKUP MatthewCAN1997    DSQ 
1ZUPANCIC MiranSLO1989134129  257,5 
2LANISEK AnzeSLO1996128,5127  245,8 
3SOEBERG Sigurd NymoenNOR1994132123,5  240,6 
4LINDVIK MariusNOR1998124,5123  238,8 
5ASCHENWALD PhilippAUT1995129,5123  237,8 
6PASCHKE PiusGER1990126,5125,5  235,8 
7AIGNER ClemensAUT1993128124  234,9 
8TOLLINGER EliasAUT1995124125,5  234,5 
9INSAM AlexITA1997121,5129  233,5 
10DEZMAN NejcSLO1992124124  231,3 
11ALTENBURGER FlorianAUT1993118,5132,5  229 
12STEINER MaximilianAUT1996118,5124  227,6 
13HVALA JakaSLO1993117,5124,5  227,1 
14AUNE JoakimNOR1993125123,5  226,1 
15FUCHS TimGER1997118122,5  223,9 
16SCHMID ConstantinGER1999115124,5  222,3 
17HAMANN MartinGER1997116,5124  220,6 
18VANCURA Tomas IICZE1996122123,5  214,9 
19DESCHWANDEN GregorSUI1991114,5122,5  213,1 
20BARTOL TilenSLO1997117123,5  210,7 
21KIM Hyun-kiKOR1983120121,5  210,3 
22PUNGERTAR MatjazSLO1990112,5121  209,4 
23KASTELIK DominikPOL1998123117,5  209 
24SCHULER AndreasSUI1995114,5120,5  208,6 
25PEIER KillianSUI1995114123,5  207,7 
26JUSTIN RokSLO1993120120,5  207 
27NOUSIAINEN EetuFIN1997116121,5  205,3 
28MAURER JoshuaCAN1996118121,5  204,1 
29BRADATSCH SebastianGER1996109,5116  193,9 
30SANDELL Jonas SlothNOR1995114,5114,5  189,7 
31KOZISEK CestmirCZE1991113,5   96,3 
32SAKALA FilipCZE1996111,5   96,2 
33ASIKAINEN LauriFIN1989114   95 
34WOHLGENANNT UlrichAUT1994116   94,6 
35STEKALA AndrzejPOL1995111,5   93,9 
36KARLEN GabrielSUI1994110,5   93,4 
37HOFFMANN FelixGER1997112   93 
38LARSON CaseyUSA1998110   92,9 
38WASEK PawelPOL1999116   92,9 
40KANTYKA PrzemyslawPOL1996115,5   92,8 
41BROWN A JUSA1995115   91,9 
42LAMY CHAPPUIS RonanFRA1993115,5   89,9 
43BIELA StanislawPOL1994109   89,1 
44CHOI Heung-chulKOR1981111,5   87 
45JARZABEK DawidPOL1999109   83,1 
46VILLUMSTAD FredrikNOR1999109   83 
47IPCIOGLU Fatih ArdaTUR1997104   82,5 
48PASICHNYK StepanUKR1998109   80,6 
49AIGRO ArttiEST1999107,5   79,9 
50ROCH DUPLAND ThomasFRA1996110   78 
51KARPENKO NikolayKAZ1981109,5   77,9 
52MATTOON NicholasUSA1995106,5   76 
53CECON FedericoITA1994105,5   71,2 
54MARUSIAK YevhenUKR2000106   70,4 
55CINTIMAR Muhammet IrfanTUR1997102,5   69,2 
56KOROLEV AlexKAZ1987103,5   68,4 
57SOKOLENKO KonstantinKAZ1987101,5   67,5 
58DELLASEGA RobertoITA1990103   67,1 
59REID RoganCAN1997100,5   64,9 
60BEDIR Muhammed AliTUR200096   51,9