Garmisch-Partenkirchen   GER   2016.01.10   COC
Continental Cup Ski Jumping

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
1HOFER ThomasAUT1996133,5133  265,4 
2KUBACKI DawidPOL1990129133,5  264,9 
3VANCURA Tomas IICZE1996134132  260,4 
4KOZISEK CestmirCZE1991132129,5  255,6 
5FUCHS TimGER1997131129  254,7 
6NAGLIC TomazSLO1989132129,5  251,9 
7SCHIFFNER MarkusAUT1992132,5127  249,4 
8ALEXANDER NicholasUSA1988130,5129  248,1 
9HAMANN MartinGER1997139130,5  247 
10SIEGEL DavidGER1996122,5131,5  246,4 
11KOFLER AndreasAUT1984130,5125,5  241,3 
12PAVLOVCIC BorSLO1998134131,5  241,1 
13SCHULER AndreasSUI1995128,5123,5  236,5 
14HILDE TomNOR1987125123,5  236,4 
15ROEE EspenNOR1993128,5128  235,8 
16SIEGEL JonathanGER1998130130,5  235,5 
17SELL AdrianGER1998131131,5  233,2 
18ZUPANCIC MiranSLO1989123129,5  232,2 
19TOLLINGER EliasAUT1995126,5128,5  231,6 
20KLUSEK BartlomiejPOL1993131123  231,1 
21MIETUS KrzysztofPOL1991125,5129,5  230,4 
22VELTA RuneNOR1989131,5130  229,2 
23PREVC CeneSLO1996127,5127  225,7 
24ALTENBURGER FlorianAUT1993125126,5  225,3 
25PASCHKE PiusGER1990118129  225,2 
26KANTYKA PrzemyslawPOL1996125,5124,5  223,5 
27AIGNER ClemensAUT1993119,5126  222,3 
28JUSTIN RokSLO1993127126  215,9 
29QUECK DannyGER1989130124  214,9 
30MUMINOV SabirzhanKAZ1994117,5115  194,7 
31MAKSIMOCHKIN MikhailRUS1993124,5   111,8 
32TROFIMOV Roman SergeevichRUS1989122,5   110,7 
33PITEA Sorin IulianROU1997116   109,7 
34LINDVIK MariusNOR1998123,5   107,9 
35SCHUBERT JohannesGER1997121,5   107,5 
36SJOEEN PhillipNOR1995123,5   106,7 
37HOFFMANN FelixGER1997117,5   106,5 
38NOUSIAINEN EetuFIN1997119   106,3 
39BRASME PaulFRA1997117,5   106,1 
40BRADATSCH SebastianGER1996118   105,9 
41BIEGUN KrzysztofPOL1994116   105,3 
42BAZHENOV AleksandrRUS1995112,5   105,2 
43STURSA VojtechCZE1995113   104,2 
44CHOI Heung-chulKOR1981118,5   103,6 
45BJERKEENGEN FredrikNOR1988113,5   103,5 
46ALAMOMMO AndreasFIN1998123,5   102,8 
47BIRCHLER TobiasSUI1997123,5   102,7 
48KRAUS MarinusGER1991124,5   102 
49SINKOVEC JureSLO1985120,5   101,6 
50ZNISZCZOL AleksanderPOL1994123   101,1 
51TOROK EduardROU1997117,5   101 
52PUNGERTAR MatjazSLO1990124   100,5 
53VARESCO DanieleITA1995110   100,3 
54KYTOESAHO NikoFIN1999121,5   100,1 
55ROCH DUPLAND ThomasFRA1996115,5   99,1 
56KAELIN PascalSUI1993119,5   98,6 
57MORASSI AndreaITA1988115   96,8 
58EISENBICHLER MarkusGER1991118,5   95,9 
59CHOI SeouKOR1982109,5   93 
59RHOADS WilliamUSA1995116,5   93 
61WINTER PaulGER1997115,5   91,7 
62KLYMCHUK AndriiUKR1994114,5   90 
63CINTIMAR Muhammet IrfanTUR1997109,5   89,8 
64DI LENARDO ZenoITA1995110   89,1 
65LEAROYD JonathanFRA2000116   88,3 
66KALINICHENKO VitaliyUKR1993110,5   86,8 
67MAURER JoshuaCAN1996106,5   85,4 
68IPCIOGLU Fatih ArdaTUR1997107   85,1 
68KOREK DustyCAN1995106,5   85,1 
70KIM Hyun-kiKOR1983114,5   82,8 
71KARTA SametTUR1993106,5   81,4 
72FRIBERG ChristianUSA1994112   77,2 
73LAUCHLAN NigelCAN1996100   56,5