Oberwiesenthal   DDR   1979.04.01   MiKS
Internationaler Sprunglauf um den Waderpokal der "Volksstimme" Karl-Marx-Stadt

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
1SUMI HansjörgSUI195984,590  244,2 
2WEBER MartinDDR19548586  241,6 
3DANNEBERG JochenDDR195383,588  239,9 
3PSCHERA UlrichDDR19618289,5  239,9 
5DECKERT ManfredDDR196185,585  235,3 
6MEISINGER ThomasDDR19578087,5  232,5 
7BOBAK StanislawPOL195683,584,5  232,3 
8BUSE MathiasDDR195978,588,5  231,2 
9FELDER AndreasAUT196278,587,5  228,6 
10KOGLER ArminAUT195980,583  226,6 
10NOVAK FrantisekTCH195878,578,5  226,6 
12PROSSER ThomasBRD196079,586  226,3 
12WEISSPFLOG FalkoDDR195482,583  226,3 
14OSTWALD KlausDDR195887,577,5  226 
15LIPBURGER AloisAUT195677,586,5  225,9 
16KARLSSON ChristerSWE 7985  221,4 
17NEUPER HubertAUT196076,585  220,9 
18FELIX IvoTCH19557983  220,7 
19SAMEK JosefTCH19577685,5  217,9 
20KALSO JukkaFIN195577,584,5  217,7 
21WLASOV WladimirSOV195878,581,5  217 
22KRISTIANSEN TomNOR195679,581  216,8 
23SKODA LeosTCH195378,581  215,2 
24HOLMEN JENSEN DagNOR195480,580,5  214,6 
25ZITZMANN AxelDDR195976,583  211,2 
26HOLMLUND JanSWE195775,581,5  210,7 
27FIJAS PiotrPOL19587384,5  210 
28KLAUSER ThomasBRD196475,581,5  209,2 
29WANNER RudiAUT195173,583  208,4 
30HYSEK JosefTCH19567579,5  206,7 
30LARINTO JariFIN19597681  206,7 
32DUSCHEK HaraldDDR19567976,5  204,3 
33REICHENBACH HaraldSUI19587479,5  204,1 
34BALKAASEN PerSWE19557578,5  202,6 
35LEVORSTAD TomNOR195773,580,5  201,9 
36TRZEBUNIA MarekPOL196174,579  201,6 
37PARMA JiriTCH19637675,5  199,9 
38MARTYNEK StanislavTCH196273,579,5  199,3 
39MUCHIN SergejSOV19607180  199,1 
40PORZEL PeterDDR196175,578,5  198,9 
41SVOBODA JanTCH19637381  197,9 
42HILLE AndreasDDR195580,585,5  197,6 
43VACEK BohumilTCH196373,590,5  197,4 
44MIKKONEN TapioFIN196172,578,5  197,1 
45ESCHRICH Hans-JuergenBRD19606882  197 
45ULAGA PrimozJUG196271,578,5  197 
47TSCHERNJAEW AnatoliSOV 7279,5  195,9 
48BAJC VasjaJUG196272,578,5  195,1 
49NOVOTNY FrantisekTCH195768,578,5  191,7 
50STOJANOV PetarBUL 6977,5  190,4 
51KOWALSKI AndrzejPOL195968,578,5  189,7 
52KUSNEZOW WjatschSOV 74,586  186,8 
53BREITSCHEV VladimirBUL19587276  183,8 
54PAWLUSIAK StanislawPOL195863,577,5  177,8 
55ABERER GebhardAUT19596474  170,3 
56STOIKOV BojanBUL19596673  169,4 
57GELLER GaborHUN19586879  154,7 
58ZDRAVKOV ZdravkoBUL19586863,5  154,4 
59KELEMEN ZoltanHUN19556168  150,9 
60LOVAS MiklosHUN19596170,5  148,4 
61TAJNER HenrykPOL19586263,5  145,3 
62MAYER FerencHUN 5262  116,4