Bad Aussee   AUT   1978.08.19   MiKS
6. Internationales Mattenskispringen um die Ausseer Salzkufentrophae

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
1HOLMEN JENSEN DagNOR19547069  235,1 
2INNAUER ToniAUT195867,569  234,1 
2RUUD RogerNOR19586970  234,1 
4HAUGE RuneNOR19576669,5  225,4 
5SAMEK JosefTCH19576767  224,1 
6SKODA LeosTCH195366,567,5  223,6 
7TUCHSCHERER KlausAUT195565,567  222,9 
8LIPBURGER AloisAUT19566469  221,8 
9MILLONIG HansAUT195266,567  221,7 
10GROYER AlfredAUT195966,566  221,4 
11FIJAS PiotrPOL19586667,5  220,7 
12HYSEK JosefSVK195665,566,5  220,5 
13SUMI HansjörgSUI19596666,5  219,4 
14MOESCHING RobertSUI195465,566  216,6 
15NEUPER HubertAUT19606565  215,9 
16TANCZOS JanTCH19556666,5  214,9 
17GUERTLER RupertAUT19566563,5  214,7 
18KOGLER ArminAUT19596564  213,1 
19KOJZAR AndrejJUG 6464,5  210,7 
20NORCIC BogdanJUG19536267  209,6 
21SCHWINGHAMMER PeterBRD196064,564  209,2 
22AAROE SteinNOR19596464  207,8 
23MLAKAR MarkoJUG195463,564  206,4 
24PUIKKONEN JariFIN19596264  206,2 
25BOGATAJ ZdravkoJUG19596465  205,6 
26KOCH HeinzAUT19616364  204,5 
27LEITNER PeterBRD195661,563  202 
28PROSSER ThomasBRD196061,563,5  200,9 
29KOKKONEN PenttiFIN195559,564,5  200,6 
30RINALDI MarioSUI 64,561  199,8 
31FEDERER EdiAUT19556261,5  198,7 
32KOCH FritzAUT19566163  198,6 
33KLAUSER ThomasBRD196460,562,5  197,3 
34JOERGENSEN UlfNOR195660,562,5  196,8 
35SCHWARZ HubertBRD196060,561,5  196 
36LENGAUER AlfredAUT196161,561,5  195,8 
37JAQUIERY GeorgesSUI19606162  195,3 
38EGLOFF PaulSUI195960,562  194,4 
39TEPES MiranJUG19616164  193,9 
40TOMASI LidoITA19555764  192,2 
41KRIZAJ MarjanJUG 60,560,5  190,7 
42WEGHER IvanoITA19596060,5  190,3 
43VELIKONJA StankoJUG19596061  189,2 
44TAJNER JozefPOL19545961  188,4 
45STERNKOPF FrankBRD19605959,5  188,2 
46ABERER GebhardAUT195959,558,5  186,8 
46BANTAN BorutJUG19595961,5  186,8 
48GLAS RolandSUI19605961,5  185,8 
49RIGONI MassimoITA196159,559,5  184,6 
50WALDVOGEL GeorgBRD196157,559  180,1 
51TAJNER HenrykPOL195858,557,5  179,7 
52ESCHRICH Hans-JuergenBRD19605761  179,3 
53HUTTER RobertSUI19605760  178 
54ZUPAN IvoJUG195658,559  176,9 
55BERCIC JozeJUG 5859  173,5 
56ANZEL MisoJUG195957,559,5  170,5 
57ROHWEIN PeterBRD19625656  167,5 
58ZAISSENBERGER PeterAUT 5658,5  166,5 
59STEINER ManfredAUT19625555,5  163,3 
60DEMSAR JozeJUG19585557  160,5 
61TASCH ArnoldAUT 5456,5  159 
62BERGER PeterCZE19745356,5  150,5 
63CANO ThomasAND19615453  143 
64WIDERIN ThomasAUT19624649,5  125 
65JOANIQUET AngelSPA19624749,5  123,1 
66ESSER FritzAUT19614350  115,8