Oberstdorf   BRD   1974.10.06   MiKS
5. Skispringen auf der Mattenschanze um de "Ehrenpreis des Marktes Oberstdorf"

MiejsceNazwiskoNarodowośćRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3skok 4Suma punktowUwagi
1INNAUER ToniAUT19585252  258 
2PUERSTL WilliAUT19555251  252,7 
3LIPBURGER AloisAUT19565152  251,2 
4PUNGG AlfredAUT19555051  247,6 
5MUELLER LudwigBRD19584747  226,5 
6KLEISL Sepp IIBRD 4646  225,4 
7BISLE FranzBRD19484849  222,4 
8DREHER ChristophBRD 4748  222,3 
9FISCHER HelmutBRD19505152  214,7 
10SCHMID HansiBRD19584047  212,4 
11BOLKART MaxBRD19324546  212,1 
12SCHMID AlbertBRD 4746  210,2 
13ENDLER PeterBRD 4548  207,2 
14SCHARTEL MartinBRD19584242  202,5 
15ANWANDER HermannBRD 4546  199,6 
16HEEL ErwinBRD 4544  195 
17SCHWOERER ErwinBRD19584139  192,8 
18ABERER GebhardAUT19594339  191,4 
19SCHOELL FranzBRD 4646  188,9 
20ESCHRICH Hans-JuergenBRD19603940  183,5 
21GUERSTER RolandBRD 4241  180,2 
22ENDERS WernerBRD 4143  177 
23SCHWINGHAMMER PeterBRD19603741  176,2 
24ULEWITSCH JanotBRD 4242  172,5 
25HEROLD Hans-GeorgBRD19584441  170,3 
26STERNKOPF FrankBRD19604039  169,5 
27RAEDLER ElmarBRD 4441  169,3 
28KUNZE WilliAUT 3942  167,1 
29WUCHER PeterBRD19603837  163,3 
30RAEDLER GerhardBRD 4141  161,9 
31NIEDERMANN MichaelBRD19593938  160,4 
32WIEDEMANN FritzBRD 4137  157,7 
33SCHULER MichaelBRD19604037  156,9 
34OHLENDORF GerhardBRD 4139  156,8 
35RADUENZ HolgerBRD19564336  154 
36HEIMERL RudolfBRD19613538  149,2 
37ROHWEIN PeterBRD19623734  146,1 
38MUELLER ThomasBRD19613533  141,7 
39DUENSSER ThomasBRD 3932  138,1 
40HOLMER KarlBRD 3435  133 
41REINDL HelmutBRD 4038  132,2 
42RUDHART WilliBRD19603232  126,5 
43MAYER MichaelBRD19613031  125,1 
44RAEDLER WalterBRD19612931  120,8 
45RAEDLER KlausBRD19603032  117,9 
46RAEDLER WolfgangBRD19603229  116,1 
47BAUER AndreasBRD19642729  113,1 
48PAUSCH HermannBRD19612827  112,8 
49FISCHER NorbertBRD19632628  110,5 
50MAYR RolandBRD 2728  110,3 
51SCHNEIDER Juergen IBRD19632322  91,3 
52KANONIER GeorgBRD 2121  83,2 
53SCHOELL FloriBRD19651618  35,5