Zakopane   2019.02.09   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200834,533 214,5100 
2Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra20073433 212,298,93 
3Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle200733,532,5 209,697,72 
4Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane20083231,5 198,192,35 
5Bobak SzymonKS Evenement Zakopane200731,531,5 195,391,05 
5Rafacz GrzegorzAZS Zakopane20073231 195,391,05 
7Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle20083230 189,288,21 
8Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane20073130 185,686,53 
9Sobański MarcinKS Evenement Zakopane200730,531 183,485,5 
10Kapustik HektorSVK200729,530 181,784,71 
11Byrski SzymonKS Chochołów200830,529,5 181,584,62 
11Lichaj PawełTS Wisła Zakopane20073030 181,584,62 
13Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra20073030,5 181,384,52 
14KARKALIK JakubSVK200729,530 173,780,98 
15Badani MarekSVK20072830 172,880,56 
16Bafia KlemensKS Chochołów200829,529 171,680 
17Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra20082929 169,879,16 
18Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle20082928 168,778,65 
18Stoch DawidKS Evenement Zakopane20082928 168,778,65 
20Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200829,520 167,578,09 
21Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle20073027,5 16777,86 
22SIRAGI FilipSVK20072829 166,777,72 
23Urbański SzymonKS Evenement Zakopane20083026,5 164,476,64 
24Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle200928,527 162,375,66 
25Grzebień BartłomiejAZS Zakopane20072828 162,175,57 
26Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów200728,527 159,874,5 
27Pabon AdamTS Wisła Zakopane20102925,5 152,771,19 
28Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk20082826 151,970,82 
29Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane200826,525,5 149,269,56 
30Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk200726,526,5 148,369,14 
31Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre200727,524 143,466,85 
32Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski20092625 142,666,48 
33Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski200825,525 141,866,11 
34Luberda AleksanderAZS Zakopane20092526 137,163,92 
35KRAHULEC JanSVK20072624 135,563,17 
36Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów200825,524,5 132,561,77 
37Szwajnos KamilUKS Sołtysianie Stare Bystre20082523,5 129,160,19 
38Luberda RobertKS Rutkow-Ski200723,525 127,159,25 
39Michniak SzymonAZS Zakopane20082325 125,858,65 
40Bobak MarcinKS Chochołów200923,525 125,658,55 
41Bartol KlemensKS Evenement Zakopane20072522,5 12457,81 
42Słomka MateuszKS Evenement Zakopane20092324 122,256,97 
43HUNTOS JakubSVK20082425,5 121,256,5 
44Kosikidis KarolAZS Zakopane20072322 11754,55 
45Kubień KewinWSS Wisła w Wiśle20092223,5 115,353,75 
46Filipiec FilipKS Evenement Zakopane200921,522,5 110,451,47 
47Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle20092222 108,950,77 
48Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200921,521,5 104,848,86 
49Młynarczyk NikodemTS Wisła Zakopane200919,523 103,548,25 
50Jarosz Michał KrzysztofTS Wisła Zakopane200817,519,5 79,737,16 
51Twaróg MaksymilianAZS Zakopane20092120,5 79,437,02 
52Duda FilipKS Evenement Zakopane200914,519 64,630,12 
53Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra20091315,5 44,620,79 
54Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra200912,514 33,915,8