Zakopane   2019.02.08   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200735,535,5 229,1100 
2Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200835,535,5 228,699,78 
3Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle20073434 216,394,41 
4Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane200832,532 204,289,13 
5Bobak SzymonKS Evenement Zakopane20073232,5 202,288,26 
6Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200731,532,5 201,487,91 
7Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200731,532 198,686,69 
8Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle200832,531 194,684,94 
9Byrski SzymonKS Chochołów200832,530 193,584,46 
10Kapustik HektorSVK20073131 192,283,89 
11Sobański MarcinKS Evenement Zakopane200730,531 187,481,8 
12Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra20073030,5 184,880,66 
13Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra200830,530 182,879,79 
14KARKALIK JakubSVK20073030 18078,57 
15Urbański SzymonKS Evenement Zakopane200829,529 178,677,96 
16Badani MarekSVK20072929,5 175,176,43 
17Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów200729,529,5 173,975,91 
18SIRAGI FilipSVK200729,529,5 173,975,91 
19Zarycki MichałKS Evenement Zakopane20082929 172,875,43 
20Lichaj PawełTS Wisła Zakopane20072928,5 17074,2 
21Grzebień BartłomiejAZS Zakopane200728,529 169,573,99 
21Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle20092928,5 169,573,99 
23Stoch DawidKS Evenement Zakopane20082928 168,273,42 
24Bafia KlemensKS Chochołów20082829 166,272,54 
25Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle200727,528,5 161,670,54 
26Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle20082828 161,170,32 
27Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk200727,528,5 160,169,88 
28Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane20082826,5 159,769,71 
29Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk20082727 151,966,3 
30Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk200827,526 150,665,74 
31Pabon AdamTS Wisła Zakopane201026,527 149,665,3 
32Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski200826,526 14965,04 
33Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre20072626,5 14563,29 
34Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski200925,526 142,462,16 
35Szwajnos KamilUKS Sołtysianie Stare Bystre200825,525,5 139,160,72 
36Słomka MateuszKS Evenement Zakopane200924,525 137,760,1 
37Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów20082624,5 137,359,93 
38Luberda AleksanderAZS Zakopane20092626,5 13759,8 
39KRAHULEC JanSVK200724,524,5 133,458,23 
40Michniak SzymonAZS Zakopane200824,524,5 129,956,7 
41Luberda RobertKS Rutkow-Ski200724,524 128,155,91 
42Bartol KlemensKS Evenement Zakopane20072424 125,354,69 
42HUNTOS JakubSVK20082424 125,354,69 
44Bobak MarcinKS Chochołów20092523 124,354,26 
45Kubień KewinWSS Wisła w Wiśle200922,523,5 115,650,46 
46Filipiec FilipKS Evenement Zakopane200922,522,5 113,549,54 
47Kosidis KarolAZS Zakopane20072424 109,847,93 
48Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle20092222 107,446,88 
49Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200921,521,5 102,844,87 
50Twaróg MaksymilianAZS Zakopane200921,521,5 99,843,56 
51Młynarczyk NikodemTS Wisła Zakopane200922,523 92,840,51 
52Duda FilipKS Evenement Zakopane20091821,5 89,238,93 
53Jarosz Michał KrzysztofTS Wisła Zakopane200817,518,5 70,130,6 
54Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra20091515 46,520,3 
55Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra200914,513 35,515,5 
56Górny BartoszLZS Sokół Szczyrk201151 00