Szczyrk   2019.01.07   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200745,542,5 247,6100 
2Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle20074439,5 237,796 
3Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200841,540,5 231,493,46 
4Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane20074239,5 209,884,73 
5Rafacz GrzegorzAZS Zakopane20073837,5 207,683,84 
6Kapustik HektorSVK200738,536 204,982,75 
7Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane20083837,5 204,682,63 
8Byrski SzymonKS Chochołów200839,537 203,882,31 
9Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle20083736,5 199,280,45 
10Bobak SzymonKS Evenement Zakopane20073735 192,977,91 
11Sobański MarcinKS Evenement Zakopane20073735,5 19277,54 
12Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra20073636 189,476,49 
13Lichaj PawełTS Wisła Zakopane200735,534,5 182,573,71 
14KARKALIK JakubSVK20073535 180,572,9 
15Grzebień BartłomiejAZS Zakopane200735,533,5 179,372,42 
16Maciusiak MateuszKS Chochołów20073534 179,372,42 
17Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle200735,532,5 176,671,32 
18Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle200833,533,5 172,469,63 
19Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra200832,534 170,368,78 
20Urbański SzymonKS Evenement Zakopane20083431,5 168,167,89 
21Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów20073233 16466,24 
22Króżołek JanWSS Wisła w Wiśle200831,531,5 156,663,25 
23Badani MarekSVK20073132 156,663,25 
24Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200831,531,5 156,163,05 
25Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk20073231 155,662,84 
26SIRAGI FilipSVK200731,530,5 153,461,95 
27Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle20093130 149,260,26 
28Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski20083030 14558,56 
29Majewski MateuszWSS Wisła w Wiśle20083030 144,558,36 
30KRAHULEC JanSVK200730,528,5 138,856,06 
31Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane20083029 138,856,06 
32Pilch AdamWSS Wisła w Wiśle20113126,5 13755,33 
33Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk20082928,5 13353,72 
34Szturc OliverWSS Wisła w Wiśle20082727,5 126,951,25 
35Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk200828,527,5 126,250,97 
36HUNTOS JakubSVK20082728 12450,08 
37Bafia KlemensKS Chochołów20082727,5 122,949,64 
38Jarosz MichałTS Wisła Zakopane200829,528 11646,85 
39Szwajnos KamilKS Evenement Zakopane20082725,5 11446,04 
40Kosidis KarolAZS Zakopane20072625,5 110,844,75 
41Słomka MateuszKS Evenement Zakopane200925,524,5 108,543,82 
42Cieślar Jan IVWSS Wisła w Wiśle200724,525 106,943,17 
43Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów20082423 95,438,53 
44Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski200923,523,5 93,937,92 
45Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle200923,523 93,337,68 
46Luberda AleksanderAZS Zakopane20092323 46,118,62 
47Luberda RobertKS Rutkow-Ski20072323 91,236,83 
48Michniak SzymonAZS Zakopane20082222,5 85,434,49 
49Twaróg MaksymilianAZS Zakopane20092222,5 82,433,28 
50Stopka Jan IIKS Rutkow-Ski20102122 80,132,35 
51Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200918,521 55,922,58 
52Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra20091415 32,913,29 
53Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra20091411 -3-1,21