Szczyrk   2019.01.06   Jun E   Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i KN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200741  116,2100 
2Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200839,5  109,494,15 
3Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle200737,5  10186,92 
4Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200737  100,986,83 
5Obtułowicz MichałKS Evenement Zakopane200836  96,282,79 
6Sobański MarcinKS Evenement Zakopane200736  94,781,5 
7Kapustik HektorSVK200734,5  91,979,09 
8Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle200834,5  91,478,66 
9Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200734,5  90,477,8 
10Maciusiak MateuszKS Chochołów200734,5  88,976,51 
11Bobak SzymonKS Evenement Zakopane200734  88,876,42 
12Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra200734  86,874,7 
13Byrski SzymonKS Chochołów200834  85,373,41 
14Samiec TomaszWSS Wisła w Wiśle200833  83,171,51 
15Hanak TomCZE200733  81,670,22 
16Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200832  78,967,9 
17Sikora WojciechWSS Wisła w Wiśle200731,5  77,866,95 
18Lichaj PawełTS Wisła Zakopane200731,5  76,866,09 
19Króżołek JanWSS Wisła w Wiśle200830,5  74,664,2 
20KARKALIK JakubSVK200731  74,263,86 
20Urbański SzymonKS Evenement Zakopane200831  74,263,86 
22Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów200730,5  73,663,34 
23Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra200830,5  73,162,91 
24Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski200829,5  72,462,31 
25Badani MarekSVK200729,5  71,961,88 
26SIRAGI FilipSVK200729,5  69,459,72 
27Grzebień BartłomiejAZS Zakopane200729  65,856,63 
28Mrowiec WitoldLZS Sokół Szczyrk200728  64,155,16 
29Szturc OliverWSS Wisła w Wiśle200827,5  63,554,65 
30Wantulok KacperWSS Wisła w Wiśle200928  62,653,87 
31Wiercioch StanisławKS Evenement Zakopane200827,5  6253,36 
32Szwajnos KamilKS Evenement Zakopane200827,5  61,552,93 
33HUNTOS JakubSVK200827  61,452,84 
34Majewski MateuszWSS Wisła w Wiśle200827  59,951,55 
35Pilch AdamWSS Wisła w Wiśle201126  57,249,23 
36Bafia KlemensKS Chochołów200825  5446,47 
37Cembala JakubLZS Sokół Szczyrk200825  53,546,04 
38Pieczarka KarolLZS Sokół Szczyrk200825  52,545,18 
39Słomka MateuszKS Evenement Zakopane200924  51,844,58 
40Kosidis KarolAZS Zakopane200724  50,343,29 
41Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów200824  48,842 
42KRAHULEC JanSVK200723,5  47,741,05 
43Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski200922  42,936,92 
44Luberda AleksanderAZS Zakopane200922  42,936,92 
45Łupieżowiec AdamWSS Wisła w Wiśle200921  39,233,73 
46Piętka ŁukaszLKS Klimczok Bystra200720,5  36,131,07 
47Luberda RobertKS Rutkow-Ski200720  34,529,69 
48Kubień KewinWSS Wisła w Wiśle200922  32,928,31 
49Jarosz MichałTS Wisła Zakopane200825  3227,54 
50Stopka Jan IIKS Rutkow-Ski201019  31,326,94 
51Twaróg MaksymilianAZS Zakopane200920  2521,51 
52Gąsienica Stanisław VIAZS Zakopane200920  2218,93 
53Tomasiak KonradLKS Klimczok Bystra200916  19,216,52 
54Kubica MaciejLKS Klimczok Bystra200912  7,46,37