Zagórz   2018.08.18   Jun E   Letni Puchar Bieszczdów - Mistrzostwa POZN

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
 Banas MikołajZKN Sokół Zagórz200816,517,5 160,267,11PK
 Czech BartłomiejKS Chochołów20101414 137,957,77PK
 Filipiec FilipKS Evenement Zakopane20091920 187,278,42PK
 Jarosz MichałTS Wisła Zakopane20081516,5 161,767,74PK
 Jarosz Michał (Bustryk)TS Wisła Zakopane20081414,5 136,857,31PK
 Mrowca PiotrTS Wisła Zakopane20111415 119,750,15PK
 Pabon AdamTS Wisła Zakopane20101718,5 186,978,3PK
 Sieczkowski KamilZKN Sokół Zagórz20091413,5 14058,65PK
 Stączek JakubTS Wisła Zakopane20081515 152,563,89PK
1PYLYPCHUK DenysUKR200821,522,5 238,7100 
2FILONOV OleksandrUKR200721,522 235,898,79 
3Byrski SzymonKS Chochołów20082121,5 22694,68 
4Sobański MarcinKS Evenement Zakopane200720,520,5 222,393,13 
5Zarycki MichałKS Evenement Zakopane200819,520 214,189,69 
6DVORETSKYI VladyslavUKR200721,522,5 213,289,32 
7HETMAN BohdanUKR200718,521 211,688,65 
8ZHABCHYK OleksanderUKR200719,520 210,688,23 
9Nowak PiotrUKS Sołtysianie Stare Bystre200718,520 207,386,85 
10Urbański SzymonKS Evenement Zakopane200818,519,5 206,986,68 
11YANKOVSKYI RostyslavUKR20071918,5 20284,63 
12LIVAR ArtemUKR200718,518,5 199,683,62 
13Chebolda IlliaUKR200719,521 198,983,33 
14Dzioboń DawidKS Rutkow-Ski20081818,5 197,782,82 
15MASLIAKON MaximBLR200918,518,5 197,182,57 
16Szwajnos KamilKS Evenement Zakopane20081819 195,681,94 
17KIRASHCHUK RostyslavUKR20071818,5 193,781,15 
18Bafia KlemensKS Chochołów200818,518,5 191,680,27 
19Luberda RafałKS Rutkow-Ski201017,517,5 18577,5 
20Ustupski MateuszKS Rutkow-Ski20091717,5 179,175,03 
21DOBROVOLSKYI DmytroUKR20071717,5 178,174,61 
22KOSTREIUK OleksandrUKR20081617,5 172,872,39 
23Yakubenia KirylBLR200816,518 170,171,26 
24KOSTREIUK RostyslavUKR200815,516,5 164,668,96 
25DRUCHKIV VitaliiUKR20091616 162,668,12 
26SHUMBAR MaksymUKR20081516,5 161,267,53 
27Moczarny KamilUKS Sołtysianie Stare Bystre20081514 145,260,83 
28KRAILIUK YuriiUKR200914,516,5 158,866,53 
29Stopka Jan IIKS Rutkow-Ski201016145 129,454,21 
30Bednar ArkadiuszUKS Sołtysianie Stare Bystre20091211 112,947,3 
31Sławecki JanKS Chochołów20091311 104,243,65 
32SHAVEL IvanBLR20101011,5 103,743,44