Szczyrk   2017.05.27   Jun E   Nadzieje Beskidzkie - Memoriał Tadeusza Pawlusiaka

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Skarka DanielCZE200644,543 248,5100 
2Jarząbek KacperTS Wisła Zakopane200643,542,5 242,797,67 
3Rafacz RafałAZS Zakopane200642,543,5 238,796,06 
4Orawski AntoniLKS Olimpia Goleszów200641,541,5 224,190,18 
5Szozda WiktorWSS Wisła w Wiśle20063539 199,380,2 
6Cieślar JakubWSS Wisła w Wiśle200637,537 198,980,04 
7Cienciała TymoteuszWSS Wisła w Wiśle200837,537 197,479,44 
8Waszek KamilLKS Olimpia Goleszów20063836 194,878,39 
9Cieślar Wojciech IIWSS Wisła w Wiśle20063438 188,976,02 
10Hanak TomCZE20073636 187,475,41 
11Kapustik HektorSVK200734,535 178,971,99 
12Serwatowicz MikołajTS Wisła Zakopane20063336 175,870,74 
13Rafacz GrzegorzAZS Zakopane20073534 173,369,74 
14Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle20073234 168,267,69 
15Maciusiak MateuszKS Chochołów20073332,5 159,164,02 
16Dąbkowski FilipLZS Sokół Szczyrk20063134 15963,98 
17Fender WiktorLKS Klimczok Bystra20063132,5 153,261,65 
18Styrczula KamilAZS Zakopane20063132 149,160 
19Dyduch TymoteuszLKS Klimczok Bystra200831,531 14959,96 
20Łukaszczyk Łukasz IITS Wisła Zakopane200730,531,5 147,959,52 
21Grzebień BartłomiejAZS Zakopane20063031 143,257,63 
22Żyła JakubWSS Wisła w Wiśle200728,530,5 137,855,45 
23SVOBODA DanielCZE20062729 125,750,58 
24Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów200728,526,5 122,549,3 
25HORAK MatejCZE200626,526,5 114,646,12 
26Badani MarekSVK20072625 108,243,54 
27Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra200723,525 101,240,72 
28Tomasiak KacperLKS Klimczok Bystra200724,524 99,239,92 
29Długosz SzymonAZS Zakopane20062624,5 63,125,39 
30Dyduch MichałPKS Olimpijczyk Gilowice20071719 54,722,01 
31Gruszka MariuszAZS Zakopane20081617 42,617,14 
32Kryska MarcinLKS Klimczok Bystra200815,518 42,216,98 
33OPALKA MartnCZE20091514 29,811,99 
34Brudny WiktorLKS Olimpia Goleszów20081217 28,311,39 
35Krenek AdamCZE20091717 26,810,78 
36Trebunia KamilTS Wisła Zakopane2006710 -10,6-4,27