Wisła   2017.05.02   Jun E   Memoriał im. Leopolda i Władysława Tajnerów

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
 Jastrzębski MichałZKN Sokół Zagórz200316,516,5 204,463,97PK
 Niemczyk DominikWSS Wisła w Wiśle20032020 247,377,4PK
 Szurkiewicz MiłoszZKN Sokół Zagórz20031918 249,278PK
1Skarka DanielCZE20062323 319,5100 
2Szozda WiktorWSS Wisła w Wiśle200622,522 210,765,95 
3Orawski AntoniLKS Olimpia Goleszów200622,521,5 308,196,43 
4Rafacz RafałAZS Zakopane200621,522 30495,15 
5Cieślar JakubWSS Wisła w Wiśle20062122 301,994,49 
6Waszek KamilLKS Olimpia Goleszów20062221,5 297,593,11 
7Bobak SzymonKS Evenement Zakopane200719,520,5 284,388,98 
8Rafacz GrzegorzAZS Zakopane200720,520,5 281,588,11 
9Petru MatousCZE20062020 279,887,57 
10Staszewski FilipLKS Olimpia Goleszów20072020,5 278,487,14 
11Cieślar Wojciech IIWSS Wisła w Wiśle200619,520 278,287,07 
12Maciusiak MateuszKS Chochołów200720,520 275,986,35 
13Wantulok MikołajWSS Wisła w Wiśle20071920,5 274,785,98 
14Bachleda AdamKS Evenement Zakopane200719,519,5 272,685,32 
15Jaluvka JakubCZE200719,519,5 269,684,38 
16Dubiel SzymonAZS Zakopane20061919,5 269,584,35 
17Grzebień BartłomiejAZS Zakopane200618,519,5 263,982,6 
18Fender WiktorLKS Klimczok Bystra20061919,5 263,582,47 
19Żyła JakubWSS Wisła w Wiśle200718,519,5 260,481,5 
20Dąbkowski FilipLZS Sokół Szczyrk20061918,5 256,880,38 
21Styrczula KamilAZS Zakopane200619,519 255,579,97 
22Niemczyk JakubLKS Klimczok Bystra20071917,5 251,678,75 
23Stoch KacperKS Evenement Zakopane200718,517,5 248,577,78 
24Matusinsky LukasCZE20071618 230,172,02 
25Urbański SzymonKS Evenement Zakopane200717,517,5 229,371,77 
26Bartol KlemensKS Evenement Zakopane200719,518,5 218,468,36 
27Bahner ZdenekCZE200614,517 214,167,01 
28Botor KacperWSS Wisła w Wiśle200614,515,5 209,365,51 
29Spyrka JacekLKS Olimpia Goleszów200614,515,5 208,365,2 
30Gaczkowski MikołajWSS Wisła w Wiśle20071517 188,759,06 
31Merta TymoteuszLKS Klimczok Bystra200713,515 184,557,75