Szczyrk   2014.07.27   Open   VI Międzynarodowy Memoriał Olimpijczyków

MiejsceNazwiskoKlubRok Urodzeniaskok 1skok 2skok 3Suma punktow% udział do zwycięzcyUwagi
1Hula StefanWKS Zakopane1986106  141,2100 
2Murańka KlemensTS Wisła Zakopane1994106  139,799 
3Deschwanden GregorSUI199197,5  124,488 
4Kantyka PrzemysławLKS Klimczok Bystra1996100  12488 
5Leja KrzysztofAZS Zakopane1996100  123,587 
6Zapotoczny AndrzejAZS Zakopane1991100  12387 
7Peier KillianSUI199599,5  120,585 
8Zniszczoł AleksanderKS Wisła w Wiśle199497,5  120,285 
9Podżorski ŁukaszKS Wisła w Wiśle199699  12085 
10Karlen GabrielSUI199495,5  119,985 
11Wolny JakubLKS Klimczok Bystra199595,5  117,283 
12Hebel SebastianLZS Sokół Szczyrk199598,5  116,583 
13Kot JakubAZS Zakopane199096,5  115,582 
14Biegun KrzysztofLZS Sokół Szczyrk199495  115,282 
15Stękała AndrzejAZS Zakopane199597  11581 
16Ammann SimonSUI198192  111,479 
17Ziobro JanWKS Zakopane199191,5  110,979 
18Ruda AdamZTS Zakucie Zagórz199595  110,578 
19Kubacki DawidTS Wisła Zakopane199091,5  110,478 
20Stoch KamilWKS Zakopane198790  108,477 
21Birchler TobiasSUI199790  107,476 
22Biela StanisławUKS Sołtysianie Stare Bystre199493  10675 
22Gąsienica-Kotelnicki WojciechAZS Zakopane198992,5  10675 
24Kłusek BartłomiejLKS Klimczok Bystra199391  105,275 
25KAELIN PascalSUI199390  104,274 
26Miętus GrzegorzAZS Zakopane199389  101,772 
27Gut PawełLKS Poroniec199790  10172 
28Egloff PascalSUI199288,5  100,271 
29Jarząbek DawidTS Wisła Zakopane199989  10071 
30Gąsienica AndrzejTS Wisła Zakopane199388  9668 
31Muminov SabirzhanKAZ199485,5  92,766 
32Kojzar MateuszKS Wisła w Wiśle199486  9164 
33Kukuła ArturKS Wisła w Wiśle199285,5  9064 
34Shuvalov AlexanderRUS199283,5  89,263 
35EGLOFF LucaSUI199580,5  85,961 
36KALIKOV ChingizKAZ199482  85,260 
37Janota KonradLZS Sokół Szczyrk199483  8459 
38Skupień Damian IITS Wisła Zakopane199984,5  83,559 
39Miętus KrzysztofAZS Zakopane199180,5  79,756 
40Grigoli MarcoSUI199179  79,256 
41Lasota DamianCZE199780,5  7956 
42Żyła PiotrKS Wisła w Wiśle198778  78,956 
43Byrt TomaszKS Wisła w Wiśle199380  7755 
44Wąsek PawełKS Wisła w Wiśle199979  7654 
45Bukowski ŁukaszTS Wisła Zakopane199778  72,551 
46Schuler AndreasSUI199575,5  69,249 
47Zhaparov MaratKAZ200175,5  68,749 
48Kastelik DominikPKS Olimpijczyk Gilowice199875,5  6647 
49Szymeczek RobertCZE199968,5  51,536 
50Hutyra PatrykLZS Sokół Szczyrk200168  49,535 
51Krupa DawidLZS Sokół Szczyrk199866  45,532 
52Matuszny MarekKS Wisła w Wiśle199663  38,527 
53Pilch TomaszKS Wisła w Wiśle200062,5  37,527 
54Mojżesz PiotrLKS Klimczok Bystra199562  36,526 
55KHAMITOV KanatKAZ199549  10,27